Profesionální image žena manažerka

Web Top Business Fans jsem zrušila.

12.06.2018 10:27

Jedním klikem zmizel z internetu můj web, zaměřený na podnikatele, manažery, cestování a fotografování. Psala jsem na něj od r. 2012, anglicky i česky.


Na základě neustále narůstající byrokracie, nařízení a hrozeb pokut, šikany podnikatelů, což mě jako už starší samopodnikatelku a člověka, který žil a zná, jak vypadá v celkem slušných zemích normální, podnikatelské prostředí - hodně štve - a na základě mého věku (jsem r.1960), kdy už chcí více volna, jsem se rozhodla zrušit web Top Business Fans.

Je to zvláštní pocit, já požádala, webmaster udělal klik a moje mnoholetá práce, články, fotogalerie, diskuze, cestopisy - jsou pryč. Jak pomíjivá je někdy práce na internetu :-)

Budu dál pracovat na webu Žena Manažerka, podpoře a motivaci českých žen, a věřím, že ti muži, hlavně podnikatelé, kteří chodili ve větší míře na Top Business Fans, že třeba najdou něco zajímavého i zde.
Chystám pro Vás ale i nový web, už jen v češtině.

Dál se věnuji a nabízím své služby:

- osobní manažerský koučink a poradenství - pro vrcholové manažery, manažerky, podnikatelky a podnikatele

- byznys poradenství, podnikatelský konzultant, obor management firmy, procesy, obchod, marketing - už jen když mě osloví podnikatelky nebo podnikatelé o radu, o pomoc

- moje umělecké, celoživotní hobby, od r. 2012 pod značkou AYAHODA Handmade - budeme se spolu s dcerou zaměřovat už jen především na zahraničí

Vedle práce budou frčet dál moje další hobbíčka - cestování, focení, práce se dřevem, zahradničení, moje zvířátka - Quessantské ovečky (na mini fotce jsem doma, bez makeupu, v náručí malý, letošní beránek Chiko), psi, a ochrana přírody a zvířat kolem mě a kde se dá

Pokud tedy najdete zde na webu nějaký ještě neodhalený, a mnou nevymazaný odkaz na Top Business Fans, nebude fungovat, omlouvám se. Postupně všechny články kontroluji a případně odkazy mažu.

Zároveň budu postupně upravovat články i nabídky služeb. 

Život je krásný a já mám veliké štěstí, že převážnou část mého života dělám jen to, co mě baví a těší, a stýkám se s lidmi, se kterými jsem ráda, i když jsem měla a jistě ještě budu někdy mít díky tomu i období, která nazývám - výrazně poučná. Komplikovaná, náročná, ale ve finále vždy přinášející něco nového a nové poznatky a zocelení těla i mysli. 
Dle hesla, které mám ráda - Co tě nezabije, to tě posílí a pak jsem si vytvořila i moji modifikaci hesla - Všechno zlé je pro něco dobré, když to člověk přežije.

Užívejte života také naplno - nenechte se ničím a nikým dlouho otravovat  :-)

Jana


Jana Yahoda


Autor: Jana Yahoda
Přečteno: 835x Komentářů: 0

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Napište komentář.
Omlouváme se, ale z důvodu ochrany proti Spamu bude zobrazen po kontrole.

 

Pozvánky

Zajímave weby
Jana Yahoda Osobni manazerske poradenstvi a koucink pro podnikatele a top manazery Jana Yahoda Online manazerske dovednosti pro podnikatele a top manazery