Profesionální image žena manažerka

Gr gr…gr gr….gr gr… - co to je za zvuk?

28.08.2018 19:10

Malá, letní příhoda. Opustila jsem dnes naší lesní mýtinu a jela do Prahy. Auto, MHD, jeden, bus, druhý bus, až jsem vešla do velké budovy.Kouknu na ceduli, do kterého patra mám jít, jsem v přízemí, a to je světe div se, 4. patro. Takže Jano, musíš do sedmého.
OK, počkám na výtah, nikam nespěchám, je teplo, je v 7. patře, bude tu asi brzy. Čekám, ale dle Murphyho zákona, staví v každém patře, než přistane v tom mém. No, a klasika, nejedeme hned nahoru, ale nejprve mě proveze směrem dolů, kde staví ve 3 patrech.

Když jsem nastoupila do výtahu a nastalo ticho, slyším „gr gr……gr gr…..“ a tak pořád, vždy s malou pauzou. Co to je? Automaticky kouknu nahoru, zda je ve výtahu nějaký dosluhující větrák, nebo tam omylem zaparkoval nějaký brouk, cvrček, nebo už zářivka mele z posledního….. Nevím co to je, zvuk se opakuje stále se stejnými pauzami, nechám to být, stojím a čekám na přistání v mém patře.

Do výtahu přistupují další lidé, každý uslyší v tom tichu ten zvuk a hned se dívá nahoru na strop výtahu jako já, a i po lidech okolo sebe, ale je na nich vidět, že ani oni nezjistili, co to je.

Vystoupím, jdu rušnou chodbou, na recepci vyřídím, co potřebuji, a pak mě pošlou dál, vysvětlí mně, kam jít labyrintem chodeb této budovy.

Všude je dost lidí a rušno, až v jednom úseku nastalo ticho, slyším jen moje klapání podpatků a – gr gr…gr gr… Jéžiš, to dělám celou dobu já? Co to je? Mobil to být nemůže…Zvedám mojí černou aktovku blíž k obličeji a ono to je uvnitř!

Otevřu jí a – rozesmálo mě to. Mám na klíčích od auta mini baterku do tmy, ve tvaru mého oblíbeného prasátka z medvídka Pooh - Pigleta. Nějak se ty klíče v tašce blbě zašprajcly a Pigletovi se zmáčklo na zádech tlačítko, a jak svítil v aktovce, tak vydával tyto zvuky gr gr…gr gr…

Vzpomněla jsem si na těch možná 12 lidí, co kroutili hlavama ve výtahu, a hledali tak jako já, co to je :-)


prasatko piglet


Autor: Jana Yahoda
Přečteno: 1818x Komentářů: 0

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Napište komentář.
Omlouváme se, ale z důvodu ochrany proti Spamu bude zobrazen po kontrole.

 

Pozvánky

Zajímave weby
Jana Yahoda Osobni manazerske poradenstvi a koucink pro podnikatele a top manazery OnlinE manazerske dovednosti pro podnikatele a top manazery od Jana Yahoda