Profesionální image žena manažerka

Slzí Vám neustále oči? Nemůže se přijít na to, proč?

07.08.2011 15:26

Ráda bych tu napsala pár slov o tomto problému, slzení očí, neboť já jsem se s ním potýkala 8 let. Třeba tento článek pomůže nějaké ženě, aby si jej vyřešila o mnoho dříve než já.


Slzí Vám neustále oči? Dlouhou dobu, měsíce.... Ať jste doma nebo chodíte venku. Pokud jste ohnutá, skoro nevidíte, jak máte oči zalité slzami, musíte si neustále utírat koutky očí. Venku, když začne foukat, tak se Vám řinou slzy po tvářích, jako když něco oplakáváte?

Já jsem to měla strašných - 7 let a:

Navštívila jsem různé oční lékaře a mám po nich doma sadu 4 typů brýlí, které vůbec nepotřebuji.
Pak si také všichni mysleli, že je to tím, že jsem alergik, a tak jsem postupně jedla různé druhy antihistaminik a zkoušela jsem do očí různé typy očních kapek a - žádná změna.
Až posledního očního lékaře napadlo - podívat se na mé slzné kanálky a zjistil, že je mám zarostlé, a proto ty slzy.

Nemoc slzných cest, slzných kanálků je spíše známá pediatrům, protože jí mají často miminka a malé děti, ale to, že tímto problémem trpí prý asi 10% žen, nejčastěji po 40. roce věku už ví málokdo.

- Strašně to vadí při jakékoliv činnosti doma i v práci - člověk špatně vidí, neustále zalité oči slzami

- Někdy se pod očima dělá ekzém, jak si člověk neustále otírá oči

- Limituje to člověka v práci, neustále brečícího nevezme nikdo na interview do práce

Takže moje rada - pokud budete někdy slzet, stále a dlouhodobě, bez jakéhokoliv emotivního důvodu - sama si řekněte u očního lékaře, že chcete, aby Vám zkontroloval, zda máte průchozí slzné kanálky.

Mě pomohl a totálně opět zlepšil kvalitu mého života, jsem mu do smrti vděčná :

Profesor MUDr. Komínek Ph.D., MBA,  z ORL , FN Ostrava
Implementoval mi do koutků očí speciální trubičky.
Jen ten, kdo roky neustále brečel, pochopí, jaký je to zázrak být zase normální, normálně zase žít, a nebrečet.

Je jediný specialista, vynikající v této oblasti u nás.

Je to skvělý lékař, nejen absolutní odborník ve svém širokém ORL oboru, ale i vynikající člověk. 

Jana Yahoda


Autor: Jana Yahoda
Přečteno: 15705x Komentářů: 4

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Přidejte svůj komentář k článku - váš názor nás zajímá

 
Dobrý den, mojí kamarádce přišli na stejný problém. Oči ji často pálely a slzely. Jako prevence je prý dobrá oční výživa s co největším obsahem luteinu.
Barbora 10.12.2012 12:45
Dobry den, muj clanek je ale moje zkusenost kdy mne zarostly slzne kanalky a tam by zadny lutein bohuzel nepomohl, pouze operace. Kolegyne tu nechala Vas komentar, treba nekomu lutein pomuze pri pouhem slzeni, ale jmeno vyrobku jsme vymazali. Treba to neni Vas pripad, ale bohuzel existuje, ze si nektere firmy plati zeny, aby psaly do ruznych webu komentare typu - mne osobne moc pomohl XY vyrobek.....a tak delaji te firme reklamu. Snazime se tomu zabranit jak jen to lze. Snad nas pochopite :-)
Jana Yahoda 10.12.2012 13:54
Dobrý, chcem sa spítať na kontakt na Mudr. Červenku. Už niekolkokrát som sa pokúšala odoslať mu mail a vždy mi príde spätne správa neodoslaná. Mám podobné alebo skorej ešte horšie problémy so slzením a bola by som vďačná keby ste mi poslali kontakt na môj mail. Ďakujem
Tina 21.04.2015 21:39
Zdravím Vás Tina, kontakty na lékaře jsem Vám odeslala emailem přímo na Vás. Držím Vám palce, oni Vám jistě pomohou, jsou skvělí, už nebudete slzet. Dejte mi pak vědět jak to dopadlo.
Jana Yahoda 22.04.2015 07:17

Pozvánky

Zajímave weby
Jana Yahoda Osobni manazerske poradenstvi a koucink pro podnikatele a top manazery OnlinE manazerske dovednosti pro podnikatele a top manazery od Jana Yahoda